Hakkımızda

Geliştirdiği kalite odaklı özgün iş modelleriyle ayrışan Crome Turkey Sonay Merdivan Özkan, faaliyet gösterdiği sektördeki yenilikçi entegre çözümleriyle tüm paydaşlarına ve topluma güven ile sürdürülebilirlik temelinde 2016 yılından bu yana hizmet sunmaktadır.

Crome Turkey Sonay Merdivan Özkan, Turizm, Taşımacılık, Gıda, Kozmetik,Temizlik ve Salık ürünleri, üretim, satış & pazarlama, alanlarında faaliyet göstermektedir.

Vizyon

Sürdürülebilir bir gelecek için, çağdaş ve kaliteli yaşam alanları yaratan lider marka olmak. Kozmetik, Gıda ve Sağlık ürünleri sektörlerinde markamızı üst sıralara taşımak.

Misyon

İş alanlarımızda istikrarlı ve güvenilir bir kuruluş olarak; toplumsal değerleri ön planda tutan, doğaya ve çevreye saygılı, yenilikçi uygulamalar ile tüm paydaşlarımıza ve ülkemize katkı sağlamak.

Tüm iş süreçlerimizde dinamizme, yeniliklere ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle, ulusal değerlere bağlı, ailevi ve manevi değerlere sahip olmaya önem veriyoruz. Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanıyoruz.

Değerlerimiz

Onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üstünde tutarız. İş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturur. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır. Hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseriz. Yaptığımız her işte ve sunduğumuz her hizmette en üst kalite düzeyini hedef alırız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

Dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu içimizde taşırız. Tüm uğraş alanlarımızda yenilikler getirmek köklü geleneğimizdir. Topluma ve çevreye olan saygımızın bir sonucu olarak,  kuruluşumuzun, toplumsal yaşamın her alanında hizmet verme geleneğini sürdürürüz.

İnsan kaynağı, en önemli sermayemiz

Organizasyon yapımızı; değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları kuruluş haline gelmek insan kaynakları alanındaki hedefimizi oluşturur.

Kısaca MeDee24

MeDee Trading (Thailand) Co. Ltd.; Tayland ve Türk kökenli iş insanlarının ortak iştirakleri ile oluşturulmuş,  Bangkok merkezli, kozmetik, gıda ve temizlik ürünleri alanında faaliyet gösteren bir firmadır.

Asya pazarına ağırlıklı olarak kozmetik,sağlık ürünleri ve gıda alanında önemli ürünler katmış MeDee Trading bunun yanı sıra; kauçuk, eldiven, kimyasal ürünler gibi bir çok ürün portföyüne yeni yaklaşımlar sunarak yenilikler getirmiştir.

2020 Yılı’nda almış olduğu kararla Türkiye ve Avrupa pazarına açılma yolunda ilerleyen MeDee Trading firması, 2020 Yılı sonu itibariyle firmamız olan Crome Turkey Sonay Merdivan Özkan ile ortaklık sağlayarak ürün portföyünü daha geniş bir pazara sunmuştur.

2021 Yılı’nda kendi üretimleri olan MeDee24 Deodorant Pudra ile pazarda yerini almaya başlamıştır. Temel  amacı insan yaşamının kalitesini arttırmak olan tüm ürünlerimizde, satış öncesi ilgili bakanlıklarca onaylar alınmış ve laboratuar sonuçları alınmış bir şekilde satışı yapılmaktadır.